Kontakt

Kontakt do pracowników salonu samochodowego

Kontakt do pracowników serwisu samochodowego

  • Łukasz Pawełczak

    Kierownik Serwisu

    tel.: +48 81 / 446 8 348

    tel.: +48 81 / 446 8 349

    tel.kom.: +48 785 420 143

    mail: l.pawelczak@honda.lublin.pl

  • Łukasz Mrozowski

    Doradca serwisowy

    tel.: +48 81 / 446 8 348

    tel.: +48 81 / 446 8 349

    tel.kom.: +48 603 252 511

    mail: l.mrozowski@honda.lublin.pl

  • Robert Korgul

    Doradca serwisowy

    tel.: +48 81 / 446 8 348

    tel.: +48 81 / 446 8 349

    tel.kom.: +48 785 420 141

    mail: r.korgul@honda.lublin.pl

  • Henryk Kaczor

    Doradca serwisowy

    tel.: +48 81 / 446 8 348

    tel.: +48 81 / 446 8 349

    tel.kom.: +48 695 421 473

    mail: h.kaczor@honda.lublin.pl

  • Marcin Ławicki

    Doradca serwisowy

    tel.: +48 81 / 446 8 348

    tel.: +48 81 / 446 8 349

    tel.kom.: +48 695 421 498

    mail: m.lawicki@honda.lublin.pl

  • Mirosław Wójtowicz

    Doradca serwisowy

    tel.: +48 81 / 446 8 348

    tel.: +48 81 / 446 8 349

    tel.kom.: +48 695 421 423

    mail: m.wojtowicz@honda.lublin.pl

Naprawy blacharsko-lakiernicze

  • Artur Jarmoniuk

    Kierownik serwisu napraw blacharskich

    tel.: +48 81 / 446 83 33

    tel.kom.: +48 785 420 149

    mail: a.jarmoniuk@honda.lublin.pl

  • Bogusław Stacharski

    Doradca serwisowy ds.napraw blacharskich

    tel.: +48 81 / 446 83 33

    tel.kom.: +48 665 421 498

    mail: b.stacharski@honda.lublin.pl

Kontakt do pracowników działu ubezpieczeń

  • Teresa Pawłowska

    Kierownik działu ubezpieczeń
    tel.: +48 81 / 446 83 03
    tel. kom.: +48 603 121 136

    mail: t.pawlowska@zagiel.pl

  • Mariola Ogrodnik

    Doradca ubezpieczeniowy
    tel.: +48 81 / 446 82 75
    tel. kom.: +48 603 121 136

    mail: m.ogrodnik@zagiel.pl

  • Katarzyna Kędra

    Doradca ubezpieczeniowy
    tel.: +48 81 / 446 82 86
    tel. kom.: +48 603 121 136

    mail: k.kedra@zagiel.pl

Kontakt do pracowników działu ubezpieczeń, oddział ul. Wojciechowska 40, Lublin

  • Anna Jamróz

    Referent ds. ubezpieczeń
    tel.: +48 81 / 525 32 98
    tel. kom.: +48 785 420 508

    mail: a.jamroz@zagiel.pl

Kontakt pracowników działu marketingu

  • Magdalena Kiczek

    Specjalista ds. marketingu

    tel. +48 81 / 446 82 94

    mail: m.kiczek@zagiel.pl 

     

Kontakt do Zarządu